Nárůst počtu zakázek firmy RealRoof.CZ

Firma

   Firma pana Pavla Pavlíka - RealRoof.CZ zajišťuje kompletní izolaci a renovaci všech druhů střech a to až od nástřiků plechových střech, izolace sedlových a plochých střech rodinných i panelových domů, až do komplexní izolaci a pokrytí rozsáhlých plochých střech podnikových hal a relizaci zelených střech.

Růst

   Na základě profesionálně provedených prací a kladných referencí, od roku 1999 počty zakázek za kalendářní rok vykazují jednoznační růstový trend. Počet realizovaných zakázek v roku 2006 dosáhl až 30 zakázek.

Vybavení
   Firma vlastní kompletní systém lešení, výtahy, stavební vrátky, stavební výtahy GEDA a shozy suti.
Pro svou práci firma RealRoof.CZ pro zpracování izolačního materiálu používá výhradně značkové vybavení a nářadí doporučené firmami ICOPAL a ROCKWOOL.

Kvalita použitého materiálu
   Pro svou práci firma RealRoof.CZ používá výhradně značkové materiály nejvyšší kvality od největších evropských výrobců, jako jsou ICOPAL a ROCKWOOL. Tyto značky zaručuji použití výlučně těch nejlepších materiálů s nejdokonalejší technologii výroby.

Kvalifikace
   Pan Pavlík a jeho spolupracovnicí jsou kvalifikováni a pravidelně proškolováni o izolaci staveb, pomocných a doplňkových materiálech i nářadí dodávaných firmou ICOPAL spol. s r.o., jsou periodicky seznámeni s předepsanými způsoby zpracování izolací staveb a s technologickými předpisy vztahující se k těmto výrobkům.

Kvalifikace ve firmě RealRoof.CZ

Pavel Pavlík - majitel firmy RealRoof.CZ

Kariéra

   Začátek profesní kariéry majitele firmy RealRoof.CZ - Pavla Pavlíka zasahuje až do minulého tisíciletí a je založena na rozsáhlé praxi získána od devadesátých let 20. století.
   Od roku 1993 pan Pavlík spolupracuje s specializovanými firmami jako odborník na izolatérství a pokrývačství. V roku 1997 si zakládá vlastní firmu – Pavel Pavlík, se specializací na izolatérství. Provádí izolaci a renovaci plochých i sedlových střech. Cílem zajistit komplexní služby v oboru izolatérství postupně rozšiřuje svoji živnost na pokrývačství a v roku 2003 i na klempířství. Od roku 2006 firma využívá reklamní jméno RealRoof.CZ pro komunikaci s veřejností.

Záruka

Na odvedenou práci firma Pavel Pavlík - RealRoof.CZ poskytuje záruku 10let.

O nás  |  Naše činnost  |  Reference  |  Materiál  |  Certifikáty a osvědčení  |  Kontakty
 

Rodinná firma pana Pavla Pavlíka sídlí v Českých Budějovicích, ulice V. Volfa 1330/14, 370 05, České Budějovice 2. Registrované jméno Pavel Pavlík, reklamní jméno živnosti RealRoof.CZ.

IČ:
69566054

Naši partneři  |  Jak to děláme  |  Webmaster  |  Copyright 2007
Poslední aktualizace: 18.02.2008 23:20