Společnost Rockwool, a.s. v České republice je součástí mezinárodního koncernu Rockwool International, který je největším světovým výrobcem tepelných, zvukových a protipožárních izolací z kamenné vlny. Koncern byl založen v roce 1937 v Dánsku. Jeho dnešním sídlem je dánské městečko Hedehusene, kde se také nachází výzkumná a vývojová základna.

Výrobní závody Rockwool jsou situovány takřka po celé Evropě, dvě výrobny jsou v Kanadě, jedna v Malajsii. Prodejní síť izolačních materiálů Rockwool je celosvětová. Počet spolupracovníků společnosti dnes převyšuje sedm tisíc. Od roku 1993 Rockwool úspěšně působí i na českém trhu. Od května 1998 vlastní Rockwool výrobní závod v České republice – Bohumíně.


Společnost Rockwool, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001:2001 za systém managementu jakosti a ISO 14001:2004 za systém environmentálního managementu pro vývoj, výrobu a prodej izolačních výrobků a služeb na bázi kamenné vlny.

V současné době je Icopal Group jedním z největších světových výrobců hydroizolačních systémů a jejich příslušenství. ICOPAL GROUP má výrobní závody v Evropě, Severní Americe, Africe i Asii s výrobními divizemi dodávajícími na světové trhy kompletní sortiment výrobků pro ploché a šikmé střechy i střešní zahrady a spodní stavby. Icopal Group má obchodní zastoupení ve více než 70 státech světa. 

Jeho výrobny jsou v Evropě, Americe, Africe a Asii s 10 výrobními divizemi dodávajícími na světové trhy kompletní sortiment výrobků pro ploché a šikmé střechy i střešní zahrady a spodní stavby. Icopal Group má obchodní zastoupení ve více než 70 státech světa. 

Schopnost vzdorovat času a celková spolehlivost jsou rozhodující kriteria pro systémy dodávané ICOPAL GRUP a měly by být důležitým kriteriem Vaší volby.

Kvalita výrovy je podložena certifikáty IDO 9001 a ISO 9002 I zkušebními protokoly národních technických zkušeben. Materiály ICOPAL GROUP jsou schváleny nejen pro pozemní stavitelství ale i ministerstvy dopravy a ředitelstvím silničních, dálničních i železničních cest pro využití v nejtěžších podmínkách dopravních a inženýrských staveb.

Pro svou práci rodinná firma pana Pavlíka - RealRoof.CZ používá výhradně značkové materiály nejvyšší kvality od největších evropských výrobců, jako jsou ICOPAL s.r.o a ROCKWOOL a.s.. Tyto značky zaručuji použití výlučně těch nejlepších materiálů s nejdokonalejší technologii výroby. Použité výrobky od těchto nadnárodních společností splňují ty nejvyšší požadavky včetně optimální technologie pokládky. Výrobky mají technické parametry mechanických vlastností výrazně vyšší než stanoví standardní normy DIN.

Firma ICOPAL poskytuje až 30 let garance na materiál!

 

Skok na stránky ICOPAL sro.

 
 

Skok na stránky ICOPAL sro.

Skok na stránky WOCKWOOL a.s.

Skok na stránky WOCKWOOL a.s.

O nás  |  Naše činnost  |  Reference  |  Materiál  |  Certifikáty a osvědčení  |  Kontakty
 

Pro svou práci rodinná firma RealRoof.CZ používá výhradně značkové materiály nejvyšší kvality od největších evropských výrobců, jako jsou ICOPAL a ROCKWOOL. Tyto značky zaručuji použití výlučně těch nejlepších materiálů s nejdokonalejší technologii výroby.

Naši partneři  |  Jak to děláme  |  Webmaster  |  Copyright 2007